Szkolenia i kursy

Jako pierwsza firma w Polsce, od 1993 roku prowadzimy praktyczne szkolenia bhp i kursy w zakresie:

   1. ochrona przed upadkiem z wysokości i do głębokości,
   2. dostęp linowy tzw. techniki alpinistyczne,
   3. udzielanie pierwszej pomocy tzw. przedmedycznej,
   4. bezpieczna praca w środowisku mikrofalowym, chemicznym i wybuchowym,
   5. ratownictwo przemysłowe,
   6. wykonywanie przeglądów okresowych sprzętu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości.

 

Szczegółowa oferta szkoleń bhp znajduje się w zakładce oferta szkoleniowa wg branż.

Szkolenia wysokościowe organizowane są w opracowanym przez ASSECURO systemie szkoleń na trzech poziomach zaawansowania wiedzy i umiejętności.

Każdego roku w organizowanych przez nas szkoleniach wysokościowych bierze udział około 2500 - 3000 uczestników.

Szkolenia organizowane są przez cały rok w formule otwartej tzn. grupy formowane są
z pojedynczo zgłaszających się uczestników zgodnie z terminarzem szkoleń oraz w formule zamkniętej dla pracowników tego samego pracodawcy.

Szkolenia z zakresu bhp realizowane są w ośrodkach szkoleniowych ASSECURO w Łazach k. Warszawy i w Dąbrowie Górniczej, oraz na poligonach wynajmowanych: w Straszynie koło Gdańska, Inowrocławiu, Białymstoku lub na obiektach Zamawiającego (zdjęcia ze szkoleń znajdują się w galerii).

Ośrodek szkoleniowy w Łazach koło Warszawy posiada największy w Polsce poligon szkoleniowy pod dachem zlokalizowany w hali o powierzchni 400m2. Hala szkoleniowa jest ogrzewana co pozwala przeprowadzać szkolenia wysokościowe niezależnie od pogody i pory roku.

Organizacja i prowadzenie szkoleń odbywa się wg określonych w firmie zasad opisanych
w warunkach organizowania i prowadzenia szkoleń

Szkolenia prowadzone są wg autorskich programów szkoleń, zgodnie z systemem zapewnienia jakości ISO 9001:2008 przez kwalifikowanych instruktorów posiadających upoważnienia Państwowej Inspekcji Pracy, upoważnienia instruktorskie GOPR, uprawnienia wspinaczkowe Polskiego Związku Alpinizmu, uprawnienia medyczne.

Ceny szkoleń zamieszczone są w cenniku szkoleń.

Zgłoszenia indywidualne na szkolenia bhp z zakresu bezpiecznej pracy na wysokości można składać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdujacego sie w terminarzu szkoleń na stronie głównej assecuro.pl.

Dodatkowe pytania lub zgłoszenia grup prosimy przesyłać na adres: szkolenia@assecuro.com.pl lub wypełniając formularz kontaktowy.