Polityka prywatności

 

1. ASSECURO Sp. z o.o. przykłada szczególną wagę do ochrony prywatności Klientów. W szczególności zabezpiecza dane osobowe przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, jak również przed ich nieuprawnionym przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów prawa.

2. Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest zgoda samych Klientów, jak również ustawowe upoważnienie do przetwarzania danych niezbędnych w celach związanych z zawieraniem, realizacją i rozliczaniem umów, a także w celu ich archiwizacji.

3. Podawanie danych osobowych przez Klientów jest dobrowolne. Dane są wykorzystywane do celów księgowych, do kontaktowania się z Klientem, do obsługi jego Konta w assecuro.pl oraz do innych czynności związanych z zawarciem lub wykonywaniem umowy sprzedaży towaru/usługi.

4. Dane te mogą ponadto służyć do weryfikacji czy osoba rejestrująca spełnia wymagane przez Regulamin i przepisy prawa warunki.

5. Klient zarejestrowany w Sklepie ma prawo w każdym czasie do wglądu do swoich danych i ich modyfikacji.

6. Klient może zapewnić sobie aktualną informację o ofercie, promocjach i wyprzedażach sklepu zapisując się na NEWSLETTER.

7. Klient zarejestrowany w Sklepie i niezarejestrowany, ma prawo żądania zaprzestania wykorzystywania jego danych na potrzeby ASSECURO Sp. z o.o. oraz ich usunięcia wysyłając na adres e-mail sklep@assecuro.pl prośbę o usunięcie danych Klienta z bazy ASSECURO Sp. z o.o

 

Pliki cookie

Korzystanie ze strony www.assecuro.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.